درجه – مدرک توافق دیوار پاریس آمریکا

درجه – مدرک: توافق دیوار پاریس آمریکا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حس کاندیدا شدنم شبیه دعوت به تیم ملی بود / جمشیدی

داستان موفقیت پژمان جمشیدی در عرصه بازیگری، خودش می‌تواند یک فیلم سینمایی جالب از آب دربیاید.

حس کاندیدا شدنم شبیه دعوت به تیم ملی بود / جمشیدی

جمشیدی: حس کاندیدا شدنم شبیه دعوت به تیم ملی بود

عبارات مهم : بازیگر

داستان موفقیت پژمان جمشیدی در عرصه بازیگری، خودش می تواند یک فیلم سینمایی جالب از آب دربیاید.

به گزارش” ورزش سه”، بازیکنی که آرام و بی حاشیه از سایپا به پرسپولیس آمد و در تیم ملی بازی کرد و آن یک گل ملی را هم زد در عرصه هنرهای نمایشی تبدیل به یک ستاره پرطرفدار و حالا توانمند شده است آیا که در میان آن همه بازیگر با تجربه و متخصص نام او در میان کاندیداهای عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد دیده می شد.

پژمان جمشیدی در این رابطه به “ورزش سه ” گفت: «از اینکه کاندیدای دریافت گروه تحریریه سایت بلورین شدم خیلی خوشحال هستم و این اتفاق بزرگی برایم بود. حسی که داشتم بسیار شبیه زمانی بود که اسامی بازیکنان تیم ملی اعلام می شد؛ هرچند شرایط کمی متفاوت بود.»

او افزود: «از این اتفاق (حضور در میان نامزدهای عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد) بسیار خوشحال شدم چون مزد تلاش های شبانه روزی که در چهارسال انجام داده بودم را گرفتم. راستش برایم اهمیتی نداشت که گروه تحریریه سایت بگیرم همینکه دیده شده است بودم برایم کافی بود.»

پژمان که به شدت از سوی رسانه ها هم مورد حمایت و تشویق قرار داده شد در این رابطه افزود: «جامعه ورزش و جامعه هنر خیلی به من لطف داشتند و این لطفی که در این چند روز به من داشتند وظیفه ام را سنگین تر می کند. از این نظر که در گزینش هایم کمتر اشتباه کنم و در بعد اجتماعی تلاش کنم کم حاشیه تر باشم و تمام تمرکزم را روی رعایت اصول انسانی و انسانیت بگذارم. باید زیاد مراقب جایگاهی که هستم باشم و احترام بیشتری به جامعه ، فرهنگ و آدم هایی که کنارشان زندگی می کنم بگذارم.»

کاندیدای یافت گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر مکمل مرد در خصوص حمایت هایی که از او به وسیله افراد مشهور انجام گرفت گفت: «از همه دوستان و بازیگران و صورت های معروف و به خصوص آقای پرویز پرستویی به خاطر حمایتشان و آن متنی که نوشتند ممنون هستم.»

او در این باره که برنامه و اهدافش در آینده چیست گفت: «بستگی دارد چه پیشنهاداتی به دستم برسد ولی می دانم هر پیشنهادی را به هر قیمتی قبول نمی کنم. تلاش می کنم در فیلم هایی بازی کنم که فیلمنامه و کارگردانش را دوست داشته باشم.»

پژمان جمشیدی بااشاره به اینکه نمی خواهد بازیگری تک بعدی باشد گفت: «مدل و ژانر خیلی اهمیتی ندارد. یک موقعی کمدی گزینش می کنم که به دلم می نشیند و یک موقعی هم فکر می کنم می توانم در فیلمی مثل سوء تفاهم بازی کنم. این عنوان بستگی به شرایط دارد.»

بازیگر فیلم سوء تفاهم در ارتباط با آن خنده عجیب حضار بعد از اعلام نام پژمان جمشیدی به عنوان یکی از نامزدهای دریافت گروه تحریریه سایت بازیگری گفت: «به آن خنده فکر نمی کنم و در کل نگاه مثبتی دارم. شاید به خاطر حس و حال نقش هایی که بازی کرده ام و پیشینه ذهنی که از نقش هایم وجود داشته چنین اتفاقی رخ داد. با این وجود خیلی به این عنوان فکر نمی کنم و برایم تمام شد و رفت.»

او افزود: «آقای فروتن، آقای تبریزی، آقای صدرعاملی و دیگر دوستان داور واقعا به من لطف داشتند و همانطور که قبلاهم گفته بودم گزینش من واقعا جسارت می خواست.واقعا از این عزیزان ممنونم و خوشحالم که کار من را پسندیدند. من همانطور که آقای رسول صدرعاملی در برنامه هفت گفت هیچکدام از داوران را تا به حال ندیده بودم فقط آقای تبریزی را در یک مراسم و در حد سلام و علیک دیدم و زن طائرپور هم چندباری جهت تماشای نمایش های من آمده بودند. ولی به هیچ وجه با هیچکدام از داوران آشنایی قبلی و معاشرت نداشته ام و به خاطر شجاعتی که در کارشان داشتند واقعا از آن ها متشکرم.»

بازیکن سابق تیم ملی و بازیگر فیلم “سوء تفاهم” در ادامه با اشاره به جشنواره امسال گفت: «جشنواره امسال جشنواره منظمی بود و فیلم های خوبی در آن به نمایش در آمدند. از همین جا به همه عوامل فیلم ها خسته نباشید می گویم.» او اضافه کرد: «امسال از بین فیلم هایی که در جشنواره دیدم چند فیلم مثل تنگه ابوغریب، مغزهای کوچک زنگ زده ، چهارراه استانبول و بمب، یک باعشق نظرم را جلب کرد؛ همچنین از تمام عوامل فیلم سو تفاهم تقدیر می کنم؛ آیا که زحمات آن ها باعث شد تا کار من به چشم بیاید.»

بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در انتها گفت: «از مطبوعات و رسانه های ورزشی بسیار ممنون هستم. خبرنگارانی که یک عمر از من حمایت کردند تا پژمان جمشیدی شدم. در وقت فوتبالم کار من را بازتاب دادند و امروز بعد از آن اتفاقات یکپارچه از من حمایت کردند. این برایم بسیار ارزشمند است آیا که فکر می کنم راه را درست آمده ام. این احترام متقابل هر لحظه بوده و من و رسانه های ورزشی هر لحظه خاطرات خیلی خوبی از هم داریم. از رسانه های مثل ورزش ۳، روزنامه گل، خبر ورزشی، پیروزی و دیگر رسانه هایی که از من حمایت کردند واقعا ممنونم و امیدوارم لایق این همه خوبی و حمایت آنها باشم.»

پژمان در انتها گفت: «از الان سال خوبی را جهت مردم کشور عزیزمان ایران آرزو می کنم و امیدوارم سال خوبی به خصوص از نظر اقتصادی، جَوی و محیط زیست و مسایلی از این دست که سال گذشته مردم را بسیار اذیت کرد، داشته باشند.»

واژه های کلیدی: بازیگر | بازیگری | رسانه ها | بازیگری | بازیگران | بازیگر فیلم | پژمان جمشیدی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs