درجه – مدرک توافق دیوار پاریس آمریکا

درجه – مدرک: توافق دیوار پاریس آمریکا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی از اول هم قرار نبود فیلترینگ خبر رسان تلگرام دائمی باشد/ قدری ادبیات‌مان را مهربانانه‌تر کنیم ، وزیر دادگستری

وزیر دادگستری در تصویر العمل به صحبت‌های معاون دادستان کل کشور راجع به بی‌تفاوتی دولت نسبت به فعالیت مجرمانه خبر رسان تلگرام گفت: از همه مسئولان استدعا می‌کنم ف

از اول هم قرار نبود فیلترینگ خبر رسان تلگرام دائمی باشد/ قدری ادبیات‌مان را مهربانانه‌تر کنیم ، وزیر دادگستری

وزیر دادگستری: از اول هم قرار نبود فیلترینگ خبر رسان تلگرام دائمی باشد/ قدری ادبیات مان را مهربانانه تر کنیم

عبارات مهم : سئوال

وزیر دادگستری در تصویر العمل به صحبت های معاون دادستان کل کشور راجع به بی تفاوتی دولت نسبت به فعالیت مجرمانه خبر رسان تلگرام گفت: از همه مسئولان استدعا می کنم فراموش نکنند ما همه سرنشینان یک کشتی هستیم و ادبیات مان را نسبت بهم می توانیم قدری مهربانانه تر کنیم.

به گزارش خبرآنلاین، سیدعلیرضا آوایی در پاسخ این سئوال که معاون دادستان کل کشور گفته «رفع فيلتر خبر رسان تلگرام و اينستاگرام غيرقانونی است»، آیا این تصمیم در اختیار دولت بود و به لحاظ قانونی چه طور تعریف می شود؟ به خبرآنلاین گفت: من دلایل و استنادهای ایشان را نمی دانم ولی راجع به اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … از اول هم که در دولت و مراجع متفاوت مباحثی مطرح بود، بنا نبود که آنها جهت هر لحظه تعطیل شوند.

از اول هم قرار نبود فیلترینگ خبر رسان تلگرام دائمی باشد/ قدری ادبیات‌مان را مهربانانه‌تر کنیم ، وزیر دادگستری

وی افزود: هر لحظه صحبت این بود که به طور مقطعی شرایطی پیش آمد، از این شبکه ها سوءاستفاده هایی شد که مسیر و معبری جهت ناامنی کشور شدند بنابراین تا زمانی که ضرورت دارد، این اتفاق {فیلترینگ} جهت امنیت و آرامش کشور بیفتد ولی اینکه گفتند بازگشایی استفاده از آنها خلاف قانون بوده، من متوجه این صحبت نشدم و استدلال ایشان را هم نمی دانم.

وزیر دادگستری در پاسخ به این سئوال که آیا خبر رسان تلگرام تخلف مجرمانه ای مرتکب شده است چراکه معاون دادستان کل کشور گفته «بی تفاوتی قوه مجریه در برابر فعالیت مجرمانه خبر رسان تلگرام نوبر است»؟ بیان کرد: من خیلی این ادبیات برایم جا نمی افتد چون اگر ما تصور کنیم سه قوه هستیم و هر کدام به نحوی صحبت کنیم که بوی اختلاف و تعارض بین قوا استشمام شود، این جهت کشور خوب نیست.

وزیر دادگستری در تصویر العمل به صحبت‌های معاون دادستان کل کشور راجع به بی‌تفاوتی دولت نسبت به فعالیت مجرمانه خبر رسان تلگرام گفت: از همه مسئولان استدعا می‌کنم ف

وی افزود: اخیرا در مجلس جهت پاسخگویی به سوالی حضور یافتم و به نمایندگان گفتم «کار مجلس را انجام دهید ولی تلقی این نشود که من می خواهم توپ را به زمین شما بیاندازم. یک زمین ما زیاد نداریم و آن زمین جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هست. هر جا همه ما درست عمل و واکنش‌ها کنیم خیرش به مردم می رسد، هر جا هم هر کدام بد عمل کنیم، این نیست که کسی فقط یک قوه را متهم بداند به پای همه تمام می شود».

آوایی گفت: از همه مسئولان استدعا می کنم ما همه سرنشینان یک کشتی هستیم و ادبیات مان را نسبت به هم می توانیم قدری مهربانانه تر کنیم.

واژه های کلیدی: سئوال | تلگرام | فیلترینگ | وزیر دادگستری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs